Opinie o: Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski Kancelaria Adwokacka

5.00 / 5 - Opinie ( 7 )

Wyraź swoje zdanie na temat produktów lub usług. Podziel się swoją wiedzą na temat tej firmy - być może Twoja opinia ułatwi innym podjęcie właściwej decyzji.

napisz własną opinię

 • Matti22 12-06-2015
  Miałem problem w postaci groźby eksmisji z mojego własnego domu (efekt separacji z moją żoną). Na szczęście wynająłem Pana Mecenesa Chróścielewskiego i udało mi się zostać w mieszkaniu. Polecam Mecenasa ze względu na Jego skuteczność.
 • Zuzanna 05-06-2015
  Rewelacyjna współpraca w zakresie prawa podatkowego. Pan Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski bardzo pomógł mi w kilku sprawach z zakresu prawa cywilnego. Zdecydowanie warto podjąć z nim współpracę.
 • Róża 23-04-2015
  Serdecznie polecam osobom, które potrzebują pomocy z zakresu prawa karnego, prawa pracy oraz prawa spadkowego. Adwokat jet rzetelny i skuteczny. Cechuje się profesjonalnością, zaangażowaniem, ponadto angażuje się w prowadzone sprawy.
 • Anita 08-12-2014
  Pan Wawrzyniec skutecznie i profesjonalnie podchodzi do prowadzonych spraw. Jest obeznany w prawie karnym, prawie pracy oraz spadkowym. Cechuje się niesamowitym podejściem do klienta oraz wyrozumiałością i spokojem.
 • Minika 02-01-2014
  Mecenas W. Chróścielewski bardzo profesjonalnie i szybko podszedł do sprawy i załatwił wszelkie formalności. Widać, że zna się na tym co robi i skutecznie stosuje swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce.
 • Mariola 04-09-2013
  Mecenas Chróścielewski również prowadził moją sprawę, i jestem mu bardzo wdzięczna za wygranie jej. Niesłusznie zostałam zwolniona z pracy i pomówiona, byłam załamana. Na szczęście znajmy dał mi kontakt do W.Chróścielewskiego i jestem za to wdzięczna, bo gdyby nie mecenas to nie wiem jak by się to skończyło. Widać, że zna się na prawie pracy i karnym, a poza tym ma indywidualne podejście do klienta.
 • Łukasz 06-02-2013
  Polecam w sprawach karnych. Prowadził sprawę mojego kolegi o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu - wszystko dobrze się skończyło. Chrościelewski jest skuteczny i rzetelny, poza tym wkłada dużo pracy w pomoc prawną klientom.

Poleć znajomym

Dodaj / edytuj

podaj informacje o swojej firmie !

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2018 Info House Sp. z o.o.