Co podajemy

podajemy.pl to internetowa książka telefoniczna z danymi firm i instytucji z całej Polski. Dzięki połączeniu bazy danych z interaktywną mapą spełnia funkcję lokalizatora internetowego, w którym z łatwością można znaleźć firmy, produkty lub usługi. Dla firm jest to możliwość rozdawania wizytówki z informacją o tym, czym firma się zajmuje i jak można do niej dotrzeć.


Właścicielem serwisu podajemy.pl jest Info House sp. z o.o., firma w 100% z kapitałem polskim, działająca nieprzerwanie od 2005 roku.Nagrody i wyróżnienia

Nasze portale są doceniane i nagradzane przez Internautów oraz ekspertów z zakresu informatyki.serwis infoadresy.pl zajął VI miejsce w teście książek telefonicznych on-line, przeprowadzonym przez Komputer Świat, za rzetelność, jakość, przejrzystość i łatwość wyszukiwania znajdując się zaraz za czołówką największych graczy na rynku wyszukiwarek yellow pages."Tradycyjne książki telefoniczne powoli odchodzą do lamusa – zajmują dużo miejsca, szybko tracą na aktualności i korzystanie z nich jest niewygodne. Szukając kontaktu do jakiejś firmy lub instytucji, spokojnie możemy posłużyć się jedną z internetowych baz teleadresowych."

Robert Szyszka, szef działu software (Komputer Świat)
infoadresy.pl otrzymały tytuł witryny miesiąca w plebiscycie Magazyn INTERNET - Magazyny Internetowe, za funkcjonalność i zawartość witryny oraz łatwość nawigacji i wygląd graficzny.
Celem Konkursu jest promowanie najlepszych stron www z punktu widzenia Użytkowników Internetu, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności i zawartości poszczególnych witryn oraz nawigacji i wyglądu graficznego. Zwycięzców wyłaniali Internauci poprzez głosowanie.


"To dla nas duże wyróżnienie - zdobyty tytuł i zaufanie Internautów jest dużą nagrodą za dotychczasową pracę nad rozwojem portalu i zobowiązuje do dalszej pracy nad nim."


Magazyn INTERNET - pierwsze polskie czasopismo komputerowe poświęcone głównie tematyce Internetu. Ostatni numer pisma wydany na papierze ukazał się we wrześniu 2008. Od tego czasu magazyn działa w formie serwisu internetowego, w którym ukazują się darmowe artykuły. Konkurs Witryna Miesiąca trwał nieprzerwanie od kilku lat. Dotychczas tytuł "Witryny Miesiąca" zdobyły m.in. takie strony jak: www.nasza-klasa.pl, www.pf.pl, www.targeo.pl, www.tvn24.pl, www.pkt.pl, www.mbank.com.pl, www.ceneo.pl.Szczypta historii

Historia spółki sięga 2004 roku, gdy rozpoczęto prace związane z przygotowaniem portalu infoadresy.pl, którego odsłona nastąpiła w lipcu 2005 roku - na samym początku prezentowane były tylko adresy firm.

W 2007 roku, jako pierwsi w Polsce, w portalu infoadresy.pl udostępniliśmy bazy instytucji państwowych zawierające:
● urzędy skarbowe,
● sądy,
● prokuratury,
● oraz kody pocztowe.

Instytucje zostały przyporządkowane wg właściwości terytorialnych do ponad 55 000 miejscowości i 200 000 ulic.
Na początku stycznia 2009 roku wszystkie bazy zostały zintegrowane w jedną całość, a lokalizacje instytucji pokazane na interaktywnej mapie.

W jednym miejscu zarówno przedsiębiorca jak i osoba prywatna mogą odnaleźć wszystkie informacje, które potrzebne są w działalności jednostki i firmy, zgodnie z hasłem przewodnim: "ważne informacje w zasięgu myszki".

Obecny kształt portalu to efekt pracy doświadczonych programistów z zakresu projektowania aplikacji internetowych, a także samych użytkowników, którzy swoimi sugestiami przyczyniają się do rozwoju.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2018 Info House Sp. z o.o.